Włoskie felgi na rok 2013

Włoskie felgi na rok 2013

Felgi aluminiowe zaprojektowane przez włoskie marki charakteryzują się ponadprzeciętnym wyglądem i świetną jakością. Czasami za te modele zapłacimy więcej, ale nasze koszty zwrócą się potem z nawiązką. Felgi takich marek, jak Sparco, OZ, MSW, MAK, Speedline są konstrukcjami które służą przez wiele długich lat, a ich design jest ciągle trendy.

Tegoroczną ofertę włoskich felg otwiera marka MAK. Są to felgi chyba o najbardziej klasycznym projekcie spośród wszystkich zaprezentowanych w dzisiejszym artykule. Oferta producenta jest skierowana przede wszystkim do kierowców ceniących nowoczesne wzornictwo w klasycznej kolorystyce.

 

1

 

OZ przygotował z kolei projekty z dla odważnych kierowców. Są to felgi o bardzo oryginalnym wzornictwie.Oprócz ekscentrycznych konstrukcji pełno tu oryginalnych kolorów, które skutecznie skupiają na sobie uwagę.

 

2.1

Koła marki MSW to projekty które w swojej budowie wykorzystały awangardowe wzory. Koła te znakomicie nadają się do większości popularnych samochodów codziennego użytku, gdyż nie są zbyt wyzywające.

 

3

 

Przed ostatnią włoską marką która wzbogaciła swój asortyment o nowe pozycje jest bardzo popularna marka Sparco. Ich głównym konikiem jest produkcja wyposażenia do sportowych aut, ale i właściciele standardowych samochodów mogą bez obaw zamontować je w swoich samochodach. Ich wzornictwo nigdy nie wychodzi z mody, a do tego idealnie nadają się do agresywnej jazdy.

 

4

 

Ostatnią propozycją są felgi marki Speedline. Mają one bardzo podobny charakter do poprzednie marki. Na ten sezon proponuje ona kierowcom modele w dużych rozmiarach i o zaawansowanej metodzie produkcji.

 

5

Zobacz również

Zostaw komentarz