Posts Tagged ‘pielęgnacja felg’

Jak dbać o felgi i opony?

Nawet najbardziej efektownie wyglądające felgi nie będą się dobrze prezentowały, kiedy nie będą zadbane w odpowiedni sposób. Odpowiednia pielęgnacja kół zapewni samochodowi odpowiedni wygląd. Read Full Post »

Dbanie o felgi aluminiowe

Aluminiowe felgi już od wielu lat zastępują te stalowe. Oprócz właściwości technicznych i eksploatacyjnych poprawiają przede wszystkim wygląd każdego samochodu. Jednak by spełniały swoje zamierzone funkcje, wymagają specjalnego traktowania, a dbać o nie należy delikatnie i z uwagą. Niżej podamy kilka cennych uwag, jak należy postępować i na co zwracać uwagę, aby zachować należyty wygląd i kondycję felg. Read Full Post »

Konserwacja i pielęgnacja felg aluminiowych

Kilka artykułów wcześniej pokrótce opisaliśmy jak pielęgnować i konserwować felgi stalowe. Dziś zajmiemy się popularniejszą, ale droższą odmianą felg – felgami aluminiowymi.

Read Full Post »

Konserwacja i pielęgnacja felg stalowych

Niestety, wielu kierowców w Polsce zmaga się z rdzą na felgach stalowych. Często jedynym wyjściem jest kupno nowych felg, aczkolwiek nie zawsze. Dzisiaj pokażemy jak możemy konserwować i pielęgnować felgi stalowe. Read Full Post »