Posts Tagged ‘alufelgi’

Alufelgi Enkei

Japońskia firma Enkei zapoczątkowała swoja działalność w 1950 roku. W swojej ofercie posiada wysokiej jakość felgi aluminiowe, które możemy spotkać w autach na całym świecie. Enkei to jeden z czołowych dostawców felg dla Formuły 1. Według statystyk, firma ta sprzedaje rocznie niemal dziesięć milionów felg w Europie, Azji czy Ameryce Północnej. Read Full Post »

Renowacja felg

Jednym z zadań felg jest ich efekt wizualny, który ma poprawić wygląd naszego samochodu. Jednak stare, brudne, czy zniszczone felgi działają w odwrotny sposób. Wtedy konieczna jest ich renowacja.

Read Full Post »

Zimą tylko felgi stalowe?

Dzisiaj zaczęła się kalendarzowa zima. Większość kierowców twierdzi, że do opon zimowych należy stosować tylko i wyłącznie felgi stalowe. Jak jest naprawdę?

Read Full Post »

Dwa komplety felg – warto?

To, że powinno posiadać się dwa komplety opon to rzecz oczywista. Jednak czy warto też zaopatrzyć się zarówno w felgi stalowe, jak i aluminiowe?

Read Full Post »

Felgi w AutoParto.pl

AutoParto.pl to nowoczesna internetowa giełda części samochodowych. Jest to pierwsza tego typu platforma ogłoszeniowo- handlowa w Polsce pozwalająca na swobodny handel częściami samochodowymi.

Read Full Post »

Felgi marki OZ-Racing

Włoskie felgi firmy O-Z Racing dostępne są na naszym rynku od wielu lat a na całym świecie jeszcze dłużej. Mimo iż firma nie jest największym producentem felg aluminiowych, to niewątpliwie felgi tej firmy trafiają do najlepszych. Read Full Post »

Felgi na wiosnę, felgi na zimę?

Wielu kierowców ma dylemat, czy warto kupować felgi na zimę, jak i lato – jednym słowem dwa komplety felg wraz z oponami. Opinie są podzielone, jednak w większości przypadków dominuje opinia, że tego typu układ pozytywnie wpływa na nasz portfel, czas, bezpieczeństwo i estetykę. Read Full Post »

Chińskie podróbki felg skonfiskowane we Włoszech

Niedawno, Włoska Gwardia Finansowa zanotowała spory sukces – skonfiskowała 50 tysięcy podrobionych felg samochodowych. Felgi miały imitować produkty znanych i renomowanych firm, które cieszyły się sporą popularnością we Włoszech. Było to niebezpieczne dla użytkowników, ponieważ podróbki różniły się od oryginalnych felg rozmiarem i trwałością. Read Full Post »

Zdejmowanie opony z felgi – praktyczny poradnik

Czasy, kiedy ludzie samodzielnie naprawiali uszkodzone opony dawno odeszły do lamusa. W dzisiejszych czasach pełno jest zakładów wulkanizacyjnych, które świadczą kompleksowe usługi szybko, tanio i pewnie. Read Full Post »

Jak dobierać felgi?

Wielu użytkowników aut chce na własną rękę kupić felgi aluminiowe do swojego auta, jednak gubi się w gąszczu oznaczeń i parametrów. Aby temu zapobiec, dzisiaj pokażemy jak dobierać felgi aluminiowe. Read Full Post »