Felgi samochodowe firmy Schmidt Revolution

Początki firmy Schmidt  to rok 1985, a jej założycielem był fanatyk tuningu – Volker Schmidt. Historia założenia może wydawać się dla wielu osób banalna. Kiedy to Volker poszukiwał felg do swojego samochody, spostrzegł się po pewnym czasie że nie ma na rynku sprzedażowym felg który by odpowiadały jego wymaganiom. Zaskoczony i zdenerwowany tym faktem postanowił sam wyprodukować modele, które spełniałyby jego oczekiwania. Produkcja i sprzedaż poszła mu na tyle dobrze, że postanowił kontynuować ten fach.

Najważniejszą rzeczą dla przedsiębiorstwa Schmidt jest pełne zadowolenie klienta. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu, wprowadzają oni systematycznie swoim klientom ciekawe wzory aktualnych trendów oraz najlepszą jakość wykonania felg.  Kolejnym celem firmy Schmidt jest produkcja wyrobów które będzie cechował wysoki poziom jakości lecz przy zachowaniu jak najniższej ceny. Według nich najniższa jakość jest najdroższa, a dlaczego? Gdyż reklamacje które musieli by przyjmować są kosztowne oraz zajmują niepotrzebnie i pracowników, i klientów. Produkcja na najwyższym poziomie jest zatem najlepszym rozwiązaniem, dzięki któremu wszyscy będą zadowoleni.

 

 

Wśród oferowanych felg, firma Schmidt specjalizuje się w projektowaniu i produkcji felg trzyczęściowych. Za wszelką cenę chcą udowodnić ich wyższość zalet nad felgami jednoczęściowymi, a do głównych należą:

– produkcja obrotowa felg tego rodzaju daje równomierne rozłożenie materiału, które uniemożliwia powstawanie nierównowagi koła,

– gęstość wykorzystywanych surowców umożliwia wyprodukowanie cieńszych ścianek w obręczach, dzięki czemu felgi są dużo lżejsze od standardowych felg aluminiowych, ale równie bezpieczne,

– felgi wyprodukowane z trzech części umożliwiają montaż z wykorzystaniem większej ilości kombinacji różnych rozwiązań.

Dzięki wykwalifikowanym ekspertom w dziedzinie produkcji felg tego typu, firma Schmidt wykorzystuje najnowsze i zarazem innowacyjne technologie. Do najbardziej znanych należy technologia RADINOX, która umożliwia produkcję felg z bardzo twardej, ale lekkiej stali nierdzewnej. Głównym elementem felgi produkowanej właśnie z tego tworzywa jest jej rant. W momencie gdy zwykłe felgi aluminiowe narażone są na otarcia, zanieczyszczenia i psucie po kontakcie np. z krawężnikiem czy kamieniami, felgi Schmidt – tworzone w technice Radinox – bardzo skutecznie bronią się przed tymi zagrożeniami, a co więcej zachowują nieustannie długoterminowy połysk.

Jest to bardzo kusząca oferta dla każdego automaniaka. Dlatego przy kolejnych zakupach felg aluminiowych warto zastanowić się nad nabyciem komplety kół właśnie tego producenta.

 

Zobacz również

Zostaw komentarz