Felgi AEZ

Felgi AEZ

Niemiecki producent felg aluminiowych AEZ, zaprezentował właśnie swoją nową letnią ofertę. Najnowsze felgi mają nosić nazwę „Brige” co w tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza po prostu most.

AEZ Bridge to nowa felga aluminiowa nawiązująca swoją nazwą do mostka, ale nie do zwykłego, a mostka kapitańskiego, a dokładniej do nowoczesnego koła sterowego. Projektanci tego modelu felgi oprali swój projekt na wyścigowych jachtach wysokiej klasy RC44 Cup, w których producent felg bierze udział, wraz ze swoją załogą AEZ RC44.

felaaez

Zupełnie oryginalny drugi rant zamontowany wewnątrz felgi AEZ, nadaje jej unikatowego wrażenia głębokości, dzięki czemu felga wydaje się szersza niż jest w rzeczywistości. Ten nowoczesny, dziesięcioramienny model felgi jest idealnym dodatkiem do każdego samochodu.

Klasyczny, solidny model AEZ Bridge Dark jest uniwersalnym modelem. Bardzo gustowna i dominująca zmienność poziomów z pewnością zwróci uwagę każde osoby przechodzącej nieopodal. Dziesięć wyrafinowanie podkręconych ramion wychodzi w parach z jednego punktu zaczepienia, wzmagając tym samym efekty podczas jazdy. Również wypolerowane logo AEZ na czarnym matowym rancie wyjątkowo przyciąga wzrok i zainteresowanie.

Zobacz również

Zostaw komentarz