Felgi marki OZ-Racing

Włoskie felgi firmy O-Z Racing dostępne są na naszym rynku od wielu lat a na całym świecie jeszcze dłużej. Mimo iż firma nie jest największym producentem felg aluminiowych, to niewątpliwie felgi tej firmy trafiają do najlepszych.

Przykładem jest tego zastosowanie felg tej firmy w największych wyścigach na świecie. Mam tu na myśli wyścigi F1, IndyCar, WRC oraz CART. Wszystkie zespoły przodujące w wyścigach samochodowych zaufały producentowi OZ i już od kilku lat stosują właśnie felgi tej firmy, zawdzięczając im po części miejsce w czołówce.

Jednak O-Z Racing produkuje felgi nie tylko dla sportowców, ale i dla samochodów seryjnych.

Posiadają oni w tej sferze bardzo obszerną ofertę felg. Produkują oni zarówno felgi jednoelementowe jak zarówno felgi składane dwuczęściowe i trzyczęściowe.
Doświadczenie w sportach motorowych pozwala na produkcje kół aluminiowych przeznaczonych dla wszystkich użytkowników drug. W ofercie można znaleźć felgi droższe, dedykowane sportowcom, wykonane ze stopów, w których stosuje się domieszkę magnezu, która wpływa w znaczącym stopniu na wytrzymałość kół jak i zwykłe felgi.

Największym plusem felg firmy O-Z Racing jest wytrzymałość oraz ich stylistyka, którą prezentują modele takie jak SUPERTURISMO, SUPERLEGGERA, TITAN, PALLADIO oraz ekonomiczne HYDRA i 5-STAR.

Felgi firmy OZ-Racing są jednymi z najlepszych felg na rynku, gdyż zakładane są do samochodów, które startują w rożnego rodzaju dziedzinach sportu, gdzie stawiane są dla nich specyficzne wymagania.

Zobacz również

1 Komentarz

Zostaw komentarz