motodziewczyny.com

Posts Tagged ‘felgi stalowe’

Jakie felgi wybrać?

Przy wymianie opon warto pomyśleć także o zakupie nowych felg i o wyborze, które wybierzemy do naszego samochodu. Read Full Post »

Dwa komplety felg – warto?

To, że powinno posiadać się dwa komplety opon to rzecz oczywista. Jednak czy warto też zaopatrzyć się zarówno w felgi stalowe, jak i aluminiowe?

Read Full Post »

Zakup używanych felg

Ze względów ekonomicznych wiele osób decyduje się na zakup używanych felg samochodowych. Wiąże się z to z pewnym ryzykiem, gdyż nie możemy mieć stuprocentowej pewności co do ich pochodzenia. Na co zwrócić szczególną uwagę kupując felgi z drugiej ręki? Read Full Post »

Felgi skręcane – charakterystyka

Felgi skręcane to doskonały produkt dla wszystkich chcących wyróżnić się z tłumu. Obecnie, na rynku motoryzacyjnym pojawia się coraz większa ilość różnego rodzaju felg, dlatego każdy z pewnością umiejętnie dobierze coś do własnego auta.

Read Full Post »

Źle dobrane felgi – konsekwencje

Nieumiejętny dobór felg do naszego samochodu może pociągnąć za sobą liczne konsekwencje. Koła samochodowe to jedyny element pojazdu, który ma bezpośredni kontakt z drogą, dlatego niezwykle istotny jest dobór właściwych felg. Read Full Post »

Konserwacja i pielęgnacja felg aluminiowych

Kilka artykułów wcześniej pokrótce opisaliśmy jak pielęgnować i konserwować felgi stalowe. Dziś zajmiemy się popularniejszą, ale droższą odmianą felg – felgami aluminiowymi.

Read Full Post »

Prostowanie felg

Prostowanie felg to mało popularna usługa, która na chwilę obecną proponowana jest niemal w każdym warsztacie samochodowym. W Polsce do niedawna panowało przekonanie, że prostowanie felg nie opłaca się ze względu na spore koszta, lecz tak naprawdę jest zupełnie inaczej.

Read Full Post »

Felgi na wiosnę, felgi na zimę?

Wielu kierowców ma dylemat, czy warto kupować felgi na zimę, jak i lato – jednym słowem dwa komplety felg wraz z oponami. Opinie są podzielone, jednak w większości przypadków dominuje opinia, że tego typu układ pozytywnie wpływa na nasz portfel, czas, bezpieczeństwo i estetykę. Read Full Post »

Konserwacja i pielęgnacja felg stalowych

Niestety, wielu kierowców w Polsce zmaga się z rdzą na felgach stalowych. Często jedynym wyjściem jest kupno nowych felg, aczkolwiek nie zawsze. Dzisiaj pokażemy jak możemy konserwować i pielęgnować felgi stalowe. Read Full Post »

Zdejmowanie opony z felgi – praktyczny poradnik

Czasy, kiedy ludzie samodzielnie naprawiali uszkodzone opony dawno odeszły do lamusa. W dzisiejszych czasach pełno jest zakładów wulkanizacyjnych, które świadczą kompleksowe usługi szybko, tanio i pewnie. Read Full Post »